Bestyrelse og tillidsposter

Jonas Sørensen : Formand

Jonas Sørensen

Formand

26 81 84 79
js@kmautomatik.dk

Kontakt U18, senior herrer og senior damer | Netværk Nordjylland | Netværk for motionister

 

Kim Frillerhøj : Næstformand

Kim Frillerhøj

Næstformand

22 12 24 02
storey@live.dk

Kamp planlægning | Dommerpåsætning | Ture (ind- og udland)

Tanja Hansen : Sekretær

Tanja Hansen

Sekretær

60 61 41 23
mulle_svendsen@hotmail.com

Kontakt U5-U9 | Events/Fester | Madudvalg

Steen Thygesen : Kasserer

Steen Thygesen

Kasserer

25 36 61 81
thygesen9982@gmail.com

Økonomi

 

Tanja Axelsen : Cafeteria

Tanja Axelsen

Cafeteria

21 67 21 74
ida@10mb.dk

Cafeteria | Events/Fester | Madudvalg

Rikke Mortensen : Bestyrelsesmedlem

Rikke Mortensen

Bestyrelsesmedlem

51 88 42 12
rikkemortensen_1@hotmail.com

Kørsel (fjerne udekampe) | Netværk Nordjylland | Ture (ind- og udland)

Linda Jokumsen : Bestyrelsesmedlem

Linda Jokumsen

Bestyrelsesmedlem

26 53 12 17
linda@jokumsen.net

Kamp planlægning | Dommer påsætning | Bemanding til hjemmekampe | Kontakt venskabsklubber | Event/Fester

Jakob B. Kristensen : Bestyrelsesmedlem

Jakob B. Kristensen

Bestyrelsesmedlem


jakob.flangs@hotmail.com

Beklædning trænere/holdledere/spillere | Merchandise | Materialer

Christian Lyng : Bestyrelsesmedlem

Christian Lyng

Bestyrelsesmedlem

42 95 46 00
cklyng@gmail.com

Kontakt U11-U15 | Sponsorer

Lonni Kajgaard : Bestyrelsesmedlem

Lonni Kajgaard

Bestyrelsesmedlem

29 78 34 36
kajgaard@privat.dk

Kontakt træner/leder | Holdsport | Sponsorer

Lorene Klemmensgaard :

Lorene Klemmensgaard

20 15 29 08
lorene@klemmensgaard.dk

Afvikling af stævner på hjemmebane

Brian Klemmensgaard :

Brian Klemmensgaard

26 31 22 17
brian@klemmensgaard.dk

Foto | Hjemmeside | Livestreaming | Facebook | Afvikling af stævner på hjemmebane